Аура Касія Роза Отто масло Жожоба 15 мл

(Rose Otto In Jojoba Oil 15 ml)

Код: 448
Rose Otto In Jojoba Oil 15 ml
Рейтинг 4.5, оцінок 4
Обрати доставку:
Доставка з США 15-20 днів. Термін доставки передзамовлення до 07.02.2021. Предоплата 10% від суми замовлення.

Характеристики:

Бренд: Aura Cacia
Країна: USA (США)
Штрих-код: 051381912260
Вага: 0.08 кг
Поставщик: Биодобавки из США: BIO.ORG.UA
Склад та рекомендації з застосування

Збірки:

Jojoba Oil

Спосіб та термін доставки:

  • Способ доставки: Нова Пошта Нова Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Укр Пошта Укр Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1-2 дні. Львів, Чернівці, Луцьк 2-3 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Кур'єрська доставка Кур'єрська доставка : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.

Контакти:

Схожий товар:

Описание товара Rose Otto In Jojoba Oil 15 ml.

Описание Чистые Эфирные Масла Балансировка Готовые к использованию прямо из бутылки. Это 100% чистое эфирное масло предварительно смешивается с кожи-питательное масло жожоба. Эфирное Масло Происхождение Болгария Аромат Свежий, Цветочный, Средняя/Базовая Нота: Часть Растения Цветков Предложил Использовать Массаж: Использовать в качестве массажного масла, чтобы стабилизировать эмоции. Кожа: Тыкаем на кожу, питать и защищать. Другие Ингридиенты Масло китайского (жожоба) масло, роза дамасская (роза) масло Осторожно: беременным, кормящим, страдающим от любого заболевания или принимаете лекарства, проконсультируйтесь с врачом перед использованием. Избегая глаз и слизистых оболочек. Может раздражать кожу. Не для внутреннего использования. Хранить в недоступном для детей месте. Посетите сайт производителя

Склад:

Компонент Состав
Зверніть, будь ласка, увагу.
Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Відгуки:

Херб Украина
6 років, 11 місяців назад
Лена
Очень понравилось масло ..спасибо ))