Oatmeal Soap 4.2 119 g

(Oatmeal Soap 4 119 g)

Код: 382
Oatmeal Soap 4 119 g
Рейтинг 5, оцінок 1
Обрати доставку:
Доставка з США 15-20 днів. Термін доставки передзамовлення до 07.02.2021. Предоплата 10% від суми замовлення.

Характеристики:

Бренд: Reviva Labs
Країна: USA (США)
Штрих-код: 087992111372
Вага: 0.16 кг
Поставщик: Биодобавки из США: BIO.ORG.UA
Склад та рекомендації з застосування

Збірки:

Soap

Спосіб та термін доставки:

  • Способ доставки: Нова Пошта Нова Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Укр Пошта Укр Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1-2 дні. Львів, Чернівці, Луцьк 2-3 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Кур'єрська доставка Кур'єрська доставка : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.

Контакти:

Схожий товар:

Описание товара Oatmeal Soap 4 119 g.

Описание Новые Формы! Для Всех Типов Кожи Чисто Овощную Базу Нет Ингредиентов Животного Происхождения Уникальный, чисто овощную базу... мыло успокаивает кожу, так как она глубоко очищает. Овсяное мыло успокаивает как оно глубоко очищает. Своего овса и сладкого миндаля очистить глубоко, лецитин, ретинил пальмитат и оливковое масло оставляет кожу гладкой после-чувствовать. И ее успокаивающий, неочищенные формула не расстроен кожи защитный баланс. Посетите сайт производителя

Склад:

Компонент Состав
Зверніть, будь ласка, увагу.
Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Відгуки: