Кококар Афрікар оливкова олія спрей кондиціонер 118 мл

(Africare Olive Oil Conditioning Spray 118 ml)

Код: 144
Africare Olive Oil Conditioning Spray 118 ml
Рейтинг 5, оцінок 8
Обрати доставку:
Доставка з США 15-20 днів. Термін доставки передзамовлення до 07.02.2021. Предоплата 10% від суми замовлення.

Характеристики:

Бренд: Cococare
Країна: USA (США)
Штрих-код: 075707201807
Вага: 0.16 кг
Поставщик: Биодобавки из США: BIO.ORG.UA
Склад та рекомендації з застосування

Збірки:

Health and Beauty

Спосіб та термін доставки:

  • Способ доставки: Нова Пошта Нова Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Укр Пошта Укр Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1-2 дні. Львів, Чернівці, Луцьк 2-3 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Кур'єрська доставка Кур'єрська доставка : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.

Контакти:

Схожий товар:

Описание товара Africare Olive Oil Conditioning Spray 118 ml.

Описание Оливковое масло обогащено витамином Е Обеспечивает Естественный Здоровый Блеск Условия и увлажняет волосы и кожу головы Идеально подходит для косы и переплетения, Africare оливковое масло спрей Кондиционер условиях кожу головы как он помогает восстановить слабые и поврежденные волосы. Ежедневное использование поможет восстановить блеск. Отлично подходит для укладки отделочных химически обработанных волос. Рекомендации По Применению Держать 8-10 см от волос и распыляйте короткими очередями. Избегайте распыления в глаза. Только для наружного применения. Посетите сайт производителя

Склад:

Компонент Состав
Зверніть, будь ласка, увагу.
Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Відгуки: