EcoTools, Tapered Blush Brush 1 Brush

Код: 1381
Tapered Blush Brush 1 Brush
Рейтинг 5, оцінок 1
Обрати доставку:
Доставка з США 15-20 днів. Термін доставки передзамовлення до 08.02.2021. Предоплата 10% від суми замовлення.

Характеристики:

Бренд: EcoTools
Країна: USA (США)
Штрих-код: 079625012019
Вага: 0.06 кг
Постачальник: Біодобавки з США: BIO.ORG.UA
Склад та рекомендації з застосування

Збірки:

Makeup brushes

Спосіб та термін доставки:

  • Способ доставки: Нова Пошта Нова Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Укр Пошта Укр Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1-2 дні. Львів, Чернівці, Луцьк 2-3 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Кур'єрська доставка Кур'єрська доставка : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.

Контакти:

Схожий товар:

Описание товара Tapered Blush Brush 1 Brush.

Описание:
Земля-Дружественных Красоты Красиво мягкий с бамбука и переработанных материалов ЭКО Мешок Выглядеть красиво и красиво жить каждый день Одна-Парящая Цвет Эта кисть обеспечивает нужное количество румян на ваши щеки создают немного цвета и четкости.

Способ применения:
Смести свою любимую пудру или кремовые румяна в восходящем движении за яблоки щек, смешивая в направлении вашего роста волос.

Склад:

Компонент Состав
Зверніть, будь ласка, увагу.
Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Відгуки: