Flowercolor Natural Brown Mascara .38 11 g

(Flowercolor Natural Brown Mascara . 11 g)

Код: 1065
Flowercolor Natural Brown Mascara . 11 g
Рейтинг 4.33, оцінок 3
Обрати доставку:
Швидка доставка з США 5-7 днів. Термін доставки передзамовлення до 25.01.2021. Без предоплати.
Звичайна доставка з США 12-15 днів. Термін доставки передзамовлення до 02.02.2021. Предоплата 10% від суми замовлення.

Характеристики:

Бренд: Ecco Bella
Країна: USA (США)
Штрих-код: 036923028913
Вага: 0.03 кг
Поставщик: Биодобавки из США: BIO.ORG.UA
Склад та рекомендації з застосування

Збірки:

Mascara

Спосіб та термін доставки:

  • Способ доставки: Нова Пошта Нова Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Укр Пошта Укр Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1-2 дні. Львів, Чернівці, Луцьк 2-3 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Кур'єрська доставка Кур'єрська доставка : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.

Контакти:

Схожий товар:

Описание товара Flowercolor Natural Brown Mascara . 11 g.

Описание:
Тушь в качестве чистого формулу как можно купить, оставить лак, шеллак и спирт. На основе глины и оксидов железа. Эта тушь удлиняет ресницы и обтекает их по всей длине. Он водостойкий, но не водонепроницаемый. Нежная и легко смывается. В комплекте с зеркалом. Отлично подходит для чувствительных глаз. Веганский. Безглютеновые. Отдушек. Без парабенов.

Склад:

Компонент Состав
Зверніть, будь ласка, увагу.
Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Відгуки: