Now Foods, рава очанка лікарська 410 мг 100 капсул

(Eyebright Herb 410 mg 100 Capsules)

Код: 1027
Eyebright Herb 410 mg 100 Capsules
Рейтинг 4.33, оцінок 3
Обрати доставку:
Доставка з США 15-20 днів. Термін доставки передзамовлення до 08.02.2021. Предоплата 10% від суми замовлення.

Характеристики:

Бренд: Now Foods
Країна: USA (США)
Штрих-код: 733739046680
Вага: 0.11 кг
Постачальник: Біодобавки з США: BIO.ORG.UA
Склад та рекомендації з застосування

Збірки:

Herbs

Спосіб та термін доставки:

  • Способ доставки: Нова Пошта Нова Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Укр Пошта Укр Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1-2 дні. Львів, Чернівці, Луцьк 2-3 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Кур'єрська доставка Кур'єрська доставка : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.

Контакти:

Схожий товар:

Описание товара Eyebright Herb 410 mg 100 Capsules.

Описание:
Травяные Дополнения Пищевая Добавка Стандарт качества GMP Очанка-это популярный Европейский трава, которая была использована со времен средневековья. Это растение в диком виде в Европе.

Способ применения:
В качестве пищевой добавки принимать по 2 капсулы 3 раза в день.

Состав:
желатин (капсула) и стеариновая кислота (растительный источник). Не дрожжи, глютен, СОЮ, молоко, яйца, рыбу, моллюски или ингредиенты орехового дерева. Выпускается в GMP объекта, который обрабатывает другие ингредиенты, содержащие эти аллергены.

:
Внимание: только для взрослых. Советуйте с врачем если беременная/уход, принимающ Лекарство, или имейте клинические условия. Держите вне досягаемости детей. Хранить в прохладном, сухом месте после открытия.

Склад:

Компонент Состав
Зверніть, будь ласка, увагу.
Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Відгуки: